Як називаються всі гральні карти

Для ворожіння зазвичай використовуються стандартні гральні карти, які складаються з чотирьох мастей: піка, трефа, бубна та чирва. У кожній масті міститься 13 карток, від туза до короля. Однак, у різних варіантах ворожінь можуть використовуватися інші типи карт, такі як Таро або Оракул-карти.

Повний набір гральних карт називається колодою карт. Карти також використовуються для пасьянсів, фокусів і ворожіння. На відкритому боці карти (лицьовому) надруковано її номінал, а закритий бік (сорочка) оформлений однаково для всіх карт колоди, щоб не можна було розпізнати номінал перевернутої карти.

Масть (від мастити — «мазати, фарбувати у певний колір») — одна з чотирьох частин колоди карт, усі карти якої мають загальний знак: піка, трефа, бубна та чирва (у французьких картах); вино, жир, дзвінка та чирва (у німецьких картах); мечі, палиці, монети та чаші (в італійських та іспанських картах).

Колода карт. «Стандартна» колода гральних карт складається з 52 карт чотирьох мастей: вино, жир, бубна та чирва. Кожна масть містить 13 карт: туз, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, валет, дама та король.

Картя́рська, картко́ва́ або картівна́ гра — гра, у якій використовують комплект гральних карт (колоду).

Кількість карт у колоді (52) відповідає кількості тижнів у році, а чотири масті відображають чотири пори року. Розглядаючи тижні, кожна масть (13 карт) також відповідає одній порі року, яка має 13 тижнів. Обчислення нескладні: кожна карта має очки (1-10, валет-король – 11-13).





Гральні карти — прямокутні аркуші картону чи тонкого пластику, які використовуються для картівних ігор. Повний набір гральних карт називається колодою карт. Карти також використовуються для пасьянсів, фокусів і ворожіння. На відкритому боці карти (лицьовому) …