Чому дельфіни відносяться до ссавців а не до риб

Всесвітній день китів і дельфінів – ПІВНІЧНО-БЕССАРАБСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ На нашій планеті існують надзвичайно цікаві створіння, які схожі на риб, бо мають плавники й обтічну форму тіла, але насправді є ссавцями – дихають повітрям через легені та вигодовують своїх дитинчат молоком.23 лип. 2022 р.

Більшість з вас, швидше за все вирішить, що раз він живе у воді, то значить відноситься до риб. Але ми Вас розчаруємо, дельфін – ссавець. Дельфіни володіють всіма ознаками ссавців, а саме, вони вигодовують своїх дитинчат молоком, вони теплокровні та мають шерсть.

«У дельфінів, як і багатьох приматів, мозок значно більший, ніж потребує організм для виконання основних функцій життєдіяльності. Цей надлишок речовини мозку забезпечує їх здатність бути розумними», — кажуть учені.

Більшість дельфінів — стадні тварини. Вони чудово плавають, можуть розвивати швидкість до 55 км/год. Як правило, вони живуть на мілководді або принаймні залишаються поблизу поверхні. При пошуках їжі й орієнтуванні під водою використовують ехолокацію, мають розвинену звукову сигналізацію.

Японія У Японії найпоширенішими об'єктами полювання є дельфіни видів Stenella coeruleoalba («Смугастий дельфін»), Stenella attenuata («Плямистий дельфін»), Grampus griseus («дельфін Ріссо») та види роду Tursiops (афаліни). Раніше таким способом ловили також косаток.

Існують 32 види морських дельфінів і чотири типи річкових. Дельфін єдиний ссавець, який народжується вперед хвостом. Самиці дельфінів надають допомогу іншій самиці при важких пологах. Решта дельфінів будуть плавати навколо для захисту породіллі.





Дельфіни відносяться до ссавців, а не до риб, і це обґрунтовано кількома науковими фактами та характеристиками: Дихання: Дельфіни мають легені, які вони використовують для дихання повітря.