Що буде за стрілянину з Охолощеної зброї

Так, згідно ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Забороняється видавати табельну вогнепальну зброю, боєприпаси й спеціальні засоби особам, які не перебувають на службі в органах внутрішніх справ та працівникам підрозділу, які знаходяться у відпустці, усунуті з посади, звільнені з органів внутрішніх справ чи вчинили діяння, що містить ознаки складу злочину, або …

Підстави — сумлінна служба, особливі заслуги в боротьбі зі злочинністю, охороні громадського порядку, захисті конституційних прав та свобод людини та громадянина, бездоганна багаторічна служба, зразкове виконання військового, службового та громадянського обов'язку, виявлені при цьому честь і доблесть.

Співробітники міліції мають право проводити перевірку стану зберігання зброї з 07.00 до 22.00 години. За допущені порушення правил дозвільної системи зброя може бути вилучена згідно діючого законодавства.

Передачі зброї іншій особі на безоплатній чи платній основі: шляхом дарування, обміну, продажу тощо. Слід звернути увагу, що кримінальної відповідальності за зберігання холодної зброї не передбачено.





Кримінальна відповідальність настає згідно з ч.2 ст.263 ККза незаконний обіг таких предметів: 1. кинджали; 2. фінські ножі; 3. кастети; 4. інша холодна зброя (пристрої та предмети, конструктивно призначені для ураження живої чи іншої цілі за допомогою м’язової сили людини чи механічного …