Як полегшити біль при коліті

Лікувати коліт у домашніх умовах не слід. Самолікування при коліті неефективне і може призвести до розвитку ускладнень (кишкової кровотечі, зневоднення). Правильне лікування в разі запалення кишківника може призначити тільки лікар залежно від причини захворювання.

При хронічному коліті застосовуються спазмолітики (наприклад, но-шпа ), регулятори кишкової моторики, антидіарейні засоби (наприклад, лоперамід, имодиум ), протизапальні засоби (наприклад, сульфасалазин ), у важких випадках – глюкокортикоїдні гормони.

Коліт – таку назву має гострий або хронічний запальний процес, що виникає в товстому кишечнику. Захворювання поширене, вражає, як дітей, так і дорослих. Точної кількості хворих не знає ніхто, тому що по допомогу звертаються не всі, хто її потребує.

Обмежити каву, міцний чай та енергетики. Не вживати газованих напоїв та продуктів, які посилюють газоутворення в кишечнику. Основою меню має стати легкозасвоювана їжа – білий хліб, рис, макаронні вироби, овочі у вареному вигляді, нежирні сорти м'яса та риби, яйця.

Скільки живуть із виразковим колітом Життя з виразковим колітом – це постійний контроль над своїм здоров'ям, дотримання дієти та спеціального режиму. Якщо патологія виявлена ​​на ранніх стадіях та коригується гастроентерологом, тривалість життя пацієнта з НЯК така сама, як і у здорової людини.





Куди простіше запобігти патології, ніж намагатися швидко знеболити біль у колінному суглобі. Для профілактики рекомендується дотримуватись таких простих правил: 1. стежте за вагою – зайві кілограми створюють додаткове навантаження на коліна; 2. старайтеся не займатися …