Як правильно доглядати за Столітником?

Не поливайте рослину, якщо ґрунт не встиг достатньо просохнути. Взимку при утриманні в прохолоді давайте ґрунту в горщику висохнути повністю, а при звичайній кімнатній температурі дотримуйтеся графіка поливу, якого дотримуєтеся в іншу пору року. Наливайте воду зверху в горщик або в піддон – як вам зручніше.Nov 3, 2021

Алое не любить перезволоження. Рослина накопичує воду у своєму соковитому листі, тому заливати коріння не потрібно. Перелив ви помітите відразу – ґрунт у горщику покриється білястим нальотом. Поливайте алое тільки тоді, коли земля в горщику зовсім суха.

перегній – у ньому містяться азот і калій, вносять навесні 1 раз під час поливу, а також використовують під час пересаджування; деревна зола – має збалансований склад, оптимальний для сукулентів; висушена й подрібнена яєчна шкаралупа – знижує кислотність ґрунту; цибулеве лушпиння – знищує личинок і шкідників.

Навесні і влітку, в період росту, полив алое рясний, щоб просочився вологою весь субстрат у горщику. Воду, що залишилася в піддоні, потрібно злити. Частота поливу в цей час – приблизно 1-2 рази на тиждень, але верхній шар ґрунту між поливами має просохнути.